Kontakt

Laguna Produkter A/S

Bentsrudveien 8
3083 Holmestrand

Telefon: 33 07 85 01
Epost: info@lagunaprodukter.no

Åpent alle hverdager i fra 08.00 – 16.00
Stengt lørdager og søndager (og offentlige helligdager)

Fyll gjerne ut dette skjemaet så tar riktig person kontakt med deg.

 

Ansatte

Christian A. Faureng
Daglig leder
Tlf: 920 30 888
christian@lagunaprodukter.no
Steinar Skatvedt
Driftssjef
Tlf: 982 99 102
steinar@lagunaprodukter.no
Marthe Heyerdahl
Markedsansvarlig og KAM
Tlf: 993 26 226 marthe@lagunaprodukter.no
Frank Aalen
Produksjon og teknisk
Tlf: 33 07 85 01 velg 2 for teknisk frank@lagunaprodukter.no
Kristian Klemp Kristoffersen
Salgskonsulent
Tlf: 982 99 101
kristian@lagunaprodukter.no
Fredrik Alexandersen
Salgskonsulent
Tlf: 948 66 719
fredrik@lagunaprodukter.no