Kontakt

Laguna Produkter A/S

Bentsrudveien 8
3083 Holmestrand

Telefon: 33 07 85 01
 Epost: info@lagunaprodukter.no

Åpent alle hverdager i fra 08.00 – 16.00
Stengt lørdager og søndager (og offentlige helligdager)

 

Ansatte

Christian A. Faureng
Daglig leder
Tlf: 920 30 888
christian@lagunaprodukter.no
Steinar Skatvedt
Driftssjef
Tlf: 982 99 102
steinar@lagunaprodukter.no
Morten Kessel
Lager- og logistikk ansvarlig
Tlf: 952 15 331
morten@lagunaprodukter.no
Marthe Heyerdahl
Markedsansvarlig og KAM
Tlf: 993 26 226
marthe@lagunaprodukter.no
Tanja Sundsby
Regionsansvarlig salg
Tlf: 982 99 101
tanja@lagunaprodukter.no
Geir Thorsen
Regionsansvarlig salg
Tlf: 982 99 104
geir@lagunaprodukter.no
Frank Aalen
Produksjon og teknisk
Tlf: 33 07 85 01
velg 2 for teknisk
frank@lagunaprodukter.no
Charlie Pugh
Produksjon og teknisk